Dziś uczniowie klas drugich Zespołu Kształcenia i Wychowania w Rudnie w nagrodę za swoją całoroczną pracę, zaangażowanie oraz wysiłek włożony w naukę wybrali się do Pelplina. W ten gorący, letni dzień nie mogło zabraknąć wizyty w cukierni, gdzie wszyscy z przyjemnością delektowali się pysznymi lodami.
Po słodkim poczęstunku udaliśmy się na spacer po Barokowym zespole parkowym w Pelplinie, podziwiając jego urokliwe alejki i ciesząc się wspólnie spędzonym czasem.
To był wyjątkowo udany rok szkolny, pełen nauki, nowych doświadczeń, sukcesów i wspólnych przygód. Dzisiejsze wyjście było miłym podsumowaniem wielu miesięcy pracy oraz okazją do wspólnego świętowania nadchodzących wakacji.
Życzymy wszystkim bezpiecznego, słonecznego i pełnego niezapomnianych chwil wypoczynku